Round reclaimed wood and metal table DALLAS

  • Add feedback:
  • Manufacturer: PaulBunyan
  • Availability: Exists Exists
  • szt.
  • €1,747.50 / szt.

Our technology Why we use reclaimed wood?

Technical specs:

Available diameters of round reclaimed wood table:
▪ 140 cm
▪ 160 cm
▪ 180 cm

Height: 76 cm

Tabletop material: original reclaimed old wood finished with highest quality natural wax - available surface types: hand saw cut (uneven top with cracks) or structured (even top with less cracks)

Tabletop thickness: 5 cm

Tabletop colors: natural, nut, antique oak, lightly whitewashed, whitewashed

Table base: high quality black steel - hand painted, scratch resistant

Table base colors (matt finish): black, white, graphite, raw metal effect

SAVE WHEN BUYING WITH CHAIRS!
▪ 25% off any amount of chairs with this table!
See all chairs models - click!
▪ Got questions? Contact us!

DALLAS – w centrum nowoczesności!

Design tego stołu to połączenie klasyki z nowoczesnością.Skąd pomysł na taki kształt? Swoim wyglądem nawiązuje do słynnej Reunion Tower. To wieża w Dallas, na szczycie której znajduje się kula, mieszcząca w sobie restaurację. Widok z góry wprost zapiera dech w piersiach. Podobnie jak widok tego stołu w Twoim wnętrzu oczaruje wszystkich gości i spowoduje, że Twoje serce zabije szybciej każdego dnia. Dodatkowo okrągły blat pomoże utrzymać ze wszystkimi kontakt podczas wspólnych posiłków. Jego ergonomiczny kształt doskonale sprawdzi się zarówno w Twojej kuchni, jadalni, jak i kawiarni czy w biurze.

Dallas to dość nietypowy okrągły stół, który swoim stylem wprowadza pełen nowoczesności klimat do każdego wnętrza. Podobnie jak miasto w Teksasie, znane z bycia centrum telekomunikacji, bankowości, transportu czy technologii komputerowych, nasz stół będzie stanowił centrum Twojego domowego świata!


Jak tworzymy stoły w PaulBunyan?

Wszystkie nasze meble z drewna i metalu wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Posiadanie mebli ze starego drewna od PaulBunyana to nie tylko wyjątkowość cieszenia się jedynym egzemplarzem na świecie, ale również dbanie o ekologię. Do produkcji nowoczesnych stołów wykorzystujemy unikalne materiały - stare drewno oraz metal. Blaty zabezpieczamy wysokiej jakości naturalnymi olejowoskami, dzięki którym stare drewno jest bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych i zachowa swój piękny wygląd przez kilka pokoleń. Drewniany stół ze starego drewna i metalu, który wykonamy dla Ciebie będzie efektem kilkudziesięciu godzin ręcznej pracy naszych rzemieślników, którzy z radością i dumą tworzą meble PaulBunyan!

Dlaczego stare drewno?

Do produkcji drewnianych stołów wykorzystujemy tylko oryginalne stare drewno, liczące sobie od kilkudziesięciu do nawet 300 lat, które odzyskujemy z rozbiórek budynków. Stare drewno nosi niespotykane dziś walory estetyczne oraz ślady oryginalnych technik obróbki. Swoją jakością przewyższa współczesny materiał, ponieważ było pozyskane z lasów naturalnych, a z upływem lat stało się twarde i wytrzymałe. Kliknij i przeczytaj artykuł z serii Sekrety Paula "Tajemnice starego drewna", który wyjaśnia dlaczego setki naszych Klientów zachwyciło się tym materiałem.

Tagi: stare drewno, stół ze starego drewna, stół drewniany, stół z drewna i metalu, blat drewniany, unikalny stół ze starego drewna i metalu, stół do salonu, stół do jadalni, loft, vintage