PROMOTIONAL WEEK - PROMOTIONAL PRICES FOR ALL ORDERS UNTIL THE END OF THE WEEK!

Stara cegła na ścianę - poniemiecka

  • Add feedback:
  • Manufacturer: PaulBunyan
  • Availability: Exists Exists
    Delivery: International shipping

Wymiar ceglanej płytki na ścianę: 25 x 6,5 x 2 cm
Wykorzystanie ceglanej płytki na ścianę (1 m2): 52 sztuki (przy uwzględnieniu 1 cm fugi)
Waga ceglanej płytki na ścianę (1 m2): około 30 kg

Płytki pakowane są w bezpieczne kartony po 0,5m2 - 26 sztuk

Wyjątkowe płytki ścienne ze starej cegły rozbiórkowej! Nasze płytki z cegieł wytwarzane są z odzyskiwanej ponad 100-letniej starej cegły wyłącznie z budynków przedwojennych. Swoją jakością przewyższają współczesną cegłę, ponieważ glina wykorzystywana do ich produkcji była sezonowana przez kilka lat, dzięki czemu nabrała odpowiednich właściwości wytrzymałościowych i izolacyjnych. Ściana wykonana z płytek z przedwojennej cegły daje gwarancję trwałości i długowieczności.

Płytka poniemiecka charakteryzuje się równymi kształtami boków oraz lica. Jeśli szukasz bardziej nieregularnego kształtu koniecznie zobacz płytkę toruńską.

Wszystkie nasze stare cegły selekcjonowane są pod kątem najwyższego stopnia trwałości oraz jakości gliny, z której zostały wykonane. Płytki na ścianę ze starej cegły wykonane specjalnie dla Ciebie przez ekipę PaulBunyan będą efektem rzemieślniczej, ręcznej, precyzyjnej pracy z niezwykłą dbałością o szczegóły! Zobacz jak je przygotowujemy.

Do Klienta wysyłamy płytki z oryginalną, wstępnie oczyszczoną powierzchnią. Posiada ona tak pożądany efekt starej powierzchni jak przebarwienia, odpryski, nierówności. Po położeniu na ścianę płytki można doczyścić do efektu czystej cegły dedykowanym środkiem do czyszczenia GuardRemover Eco dostępnym w naszym sklepie internetowy (widoczny na zdjęciach z jasną fugą).