LOS ANGELES reclaimed wood and metal dining table

  • Add feedback:
  • Manufacturer: PaulBunyan
  • Availability: Exists Exists
  • szt.
  • €1,247.50 €1,124.75 / szt.


Technical specs:

Available sizes of reclaimed wood table:

Round (diameter)

▪ 120 cm 
▪ 160 cm

Oval

▪ 160 x 90 cm (4-person)
▪ 220 x 100 cm (6-person)
▪ 280 x 100 cm (8-person)
▪ 340 x 100 cm (10-person)
▪ 400 x 110 cm (12-person)

Height: 76 cm

Tabletop material: original reclaimed old wood finished with highest quality natural wax - available surface types: hand saw cut (uneven top with cracks) or structured (even top with less cracks)

Tabletop thickness: 5 cm

Tabletop colors: natural, nut, antique oak, light bleached, bleached

Table base: high quality black steel - hand painted, scratch resistant

Table base colors (matt finish): black, white, graphite, raw metal effect

SAVE WHEN BUYING WITH CHAIRS!
▪ 25% off any amount of chairs with this table!
See all chairs models - click!
▪ Got questions? Contact us!

Los Angeles - dla tych, którzy cenią sobie miejsce!

Spotkania ze znajomymi? Brzmi super, ale czasem zastanawiamy się gdzie posadzimy naszych gości. Może połączymy kilka stołów ze sobą? Paul Bunyan ma rozwiązanie - kup stół rozkładany!

Niesamowicie stabilny i trwały a przy tym wyjątkowo piękny jak wszystkie nasze produkty, stół rozkładany Los Angeles idealnie sprawdzi się zarówno w małych jak i większych pomieszczeniach. Zaproś go do swojej jadalni lub salonu już dziś, w wybranym przez siebie rozmiarze!


Jak tworzymy stoły w PaulBunyan?

Wszystkie nasze meble z drewna i metalu wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Posiadanie mebli ze starego drewna od PaulBunyana to nie tylko wyjątkowość cieszenia się jedynym egzemplarzem na świecie, ale również dbanie o ekologię. Do produkcji nowoczesnych stołów wykorzystujemy unikalne materiały - stare drewno oraz metal. Blaty zabezpieczamy wysokiej jakości naturalnymi olejowoskami, dzięki którym stare drewno jest bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych i zachowa swój piękny wygląd przez kilka pokoleń. Drewniany stół ze starego drewna i metalu, który wykonamy dla Ciebie będzie efektem kilkudziesięciu godzin ręcznej pracy naszych rzemieślników, którzy z radością i dumą tworzą meble PaulBunyan!

Dlaczego stare drewno?

Do produkcji drewnianych stołów wykorzystujemy tylko oryginalne stare drewno, liczące sobie od kilkudziesięciu do nawet 300 lat, które odzyskujemy z rozbiórek budynków. Stare drewno nosi niespotykane dziś walory estetyczne oraz ślady oryginalnych technik obróbki. Swoją jakością przewyższa współczesny materiał, ponieważ było pozyskane z lasów naturalnych, a z upływem lat stało się twarde i wytrzymałe. Kliknij i przeczytaj artykuł z serii Sekrety Paula "Tajemnice starego drewna", który wyjaśnia dlaczego setki naszych Klientów zachwyciło się tym materiałem.

Tagi: stare drewno, stół ze starego drewna, stół drewniany, stół z drewna i metalu, blat drewniany, unikalny stół ze starego drewna i metalu, stół do salonu, stół do jadalni, loft, vintage